Rotomoulding 2.0

RotoMoulding 2.0 to nie tylko kolejny etap w rozwoju technologii rotacyjnego formowania tworzyw sztucznych. To podejście, które sięga głębiej. Opiera się na wykorzystaniu unikalnej wiedzy z ponad dwudziestoletniego doświadczenia specjalistów oraz na wypracowanych autorskich standardach i procedurach.

Dzięki temu jesteśmy w stanie podejmować się nawet najbardziej wymagających zadań, dostarczając klientom rozwiązania dla projektów o najwyższym poziomie skomplikowania ich realizacji przy zachowaniu najwyższej jakości ich wykonania .

Zgodnie z RotoMoulding 2.0 każdy produkt, który opuszcza firmę, powinien być nie tylko funkcjonalny, ale również zgodny z najwyższymi standardami jakości jakich wymaga od nas klient, ale i takich jakich sami od siebie wymagamy. Gwarancję spełnienia obietnicy dostarczenia wysokiej jakości wyrobu dostarcza TechStandard™, który zapewnia:

  • dokładność wymiarów, poprzez stosowanie najbardziej surowych norm tolerancji mieszczących się w przedziale +/- 1%,
  • gwarancję niezawodnego wyglądu oraz idealnie gładkiej powierzchni (SilkTest™),
  • idealnie osadzone inserty
  • odporność na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV,
  • proste, duże płaszczyzny i długie linie, które spełniają najwyższe standardy estetyczne i funkcjonalne,
  • powtarzalne, identyczne wyroby, eliminując ich zmienność,
  • możliwość produkcji wyrobów o średnicy do 4,5 metra

RotoMoulding 2.0 obejmuje także troskę o środowisko naturalne. Jesteśmy świadomi wpływu przemysłu na środowisko, dlatego zgodnie z autorskim standardem CarbonFootprint Control™ dążymy do minimalizowania zużycia surowców i ograniczania odpadów poprzez optymalizację procesów produkcyjnych oraz wykorzystanie materiałów przyjaznych dla środowiska.

Co więcej, RotoMoulding 2.0 nie dotyczy tylko etapu produkcji, ale i etapu po. Skomplikowane i ambitne produkcje oraz jakość wyrobu zależą od stanu formy. Wymaga ona specjalnej opieki, konserwacji i jej składowania między sezonami produkcji. W RotoMoulding 2.0 zestaw zaprojektowanych i wdrożonych procedur składowania i ochrony form powierzonych form zapewnia autorski MouldProtection™ Program.

To wszystko razem tworzy standard, który stanowi synonim niezawodności, precyzji i nowatorskiego podejścia do produkcji komponentów.

RotoMoulding 2.0 to nie tylko nazwa, to nasza misja i pasja. To idea, która motywuje nas do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań, tworzenia wyjątkowych produktów i przekraczania granic możliwości produkcyjnych.